Показать меню
05 май 10:48Информация

Зворушливий лист подяки

Зворушливий лист подякиСьогодні на електронну адресу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій області надійшов дуже зворушливий лист подяки. Ляля Старожук від щирого серця дякувала адвокату Людмилі Сірко та установам системи безоплатної правової допомоги.Такі самі листи жіночка відправина до Координаційного центру з надання правової допомоги та до Мелітопольського місцевого центру з надання БВПД.

Дякуємо за допомогу!

Прийміть слова щирої вдячності за надану вами допомогу у вирішенні моєї складної життевої ситуації. Мої родичі хотіли виписати мене та мого малолітнього сина через суд з квартири, у якій ми з дитиною зареєстровані.

Суд йшов вже більше ніж півроку, але я не мала коштів щоб знайти адвоката, а сама нічого в цьому не розумію. Весь цей період ми з сином вимушені були жити в орендованому будинку в селі без опалення та води. Дитина не могла змоги відвідувати нормальну школу та розвиваючі гуртки, спортивні секції. І найстрашніше, що усього цього ми були позбавлені через наших родичів!

Лише після звернення до бюро правової допомоги в місті Єнергодар наше життя змінилося. Ми з сином повірили у справедливий судовий розгляд справи - Мелітополь швидко відреагував і нам з призначили адвоката. Ми не лише виграли суд і нас не виписали з квартири, а й за нашим зустрічним позовом нас вселили в нашу квартиру та визначили в користування кімнату.

 

Зворушливий лист подяки 

 

Дякую що є ваша організація, в якій люди можуть звернутися за допомогою у захисті їх прав та інтересів у суді, навіть якщо тимчасово перебувають в дуже скрутних матеріальних обставинах. Вдячна вам всім за виявлену допомогу та за призначення мені адвокатом самеЛюдмилу Сірко, яка представляла наші з сином інтереси під час усього тривалого судового розгляду справиЄнергодарським міським судом.

У моєї дитини і у мене є одне прохання. Не відмовте, будь ласка, у ньому. Прошу Вас відзначити та заохотити професіоналізм і людяність адвоката Сірко Л.П. за допомогою копіткого і професіонального захисту якої, рішення суду прийнято в нашу з сином користь. Нагородіть найбільшою нагородою, яка тільки існує. Я думаю, що це можливо, адже завдяки її людяності, розумінню та чуйності, змінилося життя моєї дитини. Адже моя дитина так цього хотіла! Я ніколи не думала, що доведеться просити захисту в держави від найріднішої людини - матері. Це найстрашніше, що в житті може бути.

Бажаю всім людям здоров'я, добра, взаєморозуміння. І щоб не один чоловічок на планеті Земля, ніколи не випробував на собі те, що довелося пережити нам.

Дуже приємно що ви та адвокати з вашої організації готові прийти на допомогу іншим і робите це безкорисливо, доброзичливо та від щирою серця.

Прийміть щиру подяку за небайдуже ставлення до нашої з сином проблеми.

Бажаю вам від щирого серця подальшого процвітання та успіхів у благородній справі.


Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103

 

Джерело